O Firmie

Poznaj naszą firmę budowlaną - dowiedz się więcej o PR-BOUW!

PR-BOUW firma ogólnobudowlana

Jesteśmy sprawdzoną firmą i rzetelnym wykonawcą usług w branży budowlanej. Krótko mówiąc: budujemy z pasją i zaangażowaniem, dlatego zachęcamy postaw na PR-BOUW i budowę zostaw nam!

Międzynarodowe doświadczenie

Nasi pracownicy zdobywali doświadczenie w branży budowlanej w pracy na terenie całego kraju, a także poza granicami Polski między innymi w Niemczech, Holandii, Belgii, Luksemburgu oraz we Francji.

Zajmujemy się kompleksową budową domów jednorodzinnych do stanu surowego, jak również z powodzeniem wykonujemy kompleksowe wykończenia „pod klucz”.

Co nas wyróżnia?

  • kompleksowo podchodzimy do każdego zadania – jesteśmy w stanie wykonać wszystkie etapy realizacji, począwszy od doradztwa przy wyborze materiałów, technologii prac, określenia harmonogramu prac, poprzez profesjonalną realizację robót remontowych, budowlanych lub wykończeniowych. Po oddaniu realizacji świadczymy z powodzeniem usługi doradcze dotyczące pielęgnacji i konserwacji powierzchni czy struktur.
  • jesteśmy elastyczni – potrafimy dostosować naszą ofertę do indywidualnych potrzeb klienta mając jednocześnie na uwadze specyfikację i zakres prac
  • szeroki wachlarz usług – jesteśmy firmą która jest w stanie wykonać większość prac budowlanych, remontowych i wykończeniowych, nie musisz szukać dodatkowych firm, wszystkim zajmie się PR-BOUW, ponieważ nasi pracownicy znają różnego rodzaju materiały i technologie potrzebne do realizacji powierzonych zdań
  • jakość i terminowość – nade wszystko cenimy sobie terminowość zarówno w wykonywaniu i realizowaniu wcześniej ustalonego harmonogramu, ale również stale dbamy o wysoką jakość realizowanych usług budowlanych i remontowych
  • atrakcyjne ceny – zadzwoń do nas, zapytaj, sprawdź nasze stawki

Postaw na PR-BOUW

Zleć budowę, prace remontowe naszej firmie i miej spokój. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z losowo wybranych zrealizowanych projektów oraz zachęcamy do współpracy – skontaktuj się z nami!

Zadzwoń do nas  +48 511 038 951 lub napisz wiadomość na naszą skrzynkę pocztową info@pr-bouw.com.